Jelenlegi hely

Gyermekvilág

Játékbolt, papír-írószer, iskolaszer és nyomtatványbolt
Cím: 2700 Cegléd, Kossuth F. u. 2/A
Tel/Fax: 06-53/311-315
E-mail: pakovi@pakovi.t-online.hu

 

 

Nyitva tartás:
Hétfőtől - péntekig 8.00 - 17.00
Szombaton 8.00 - 12.00

Web: http://gyermekvilag.mtt.hu
 

Üzletünk Cegléd város központjában, megújult arculatával 1999 óta várja minden kedves vásárlóját, azokat akik szeretik örülni látni a gyerekeket, hiszen a Gyermekvilág, játék, papír-írószer és iskolaszer teljes kínálatával szolgálja ki a gyermekeket.

Valamint, tevékenységi körébe tartozik az irodaszerek és nyomtatványok forgalmazása is számos olyan szolgáltatással, amely megkönnyíti a cégek, vállalkozások, hivatalok beszerzési lehetőségét.

Az információk változhatnak, érdeklődj a megadott elérhetőségeken!
Pontatlanságot találtál? Itt jelezheted nekünk!

Imami: minden egy helyen, amire egy szülőnek szüksége lehet!

Ne maradj le a helyi családi programokról, hírekről, információkról!
Iratkozz fel hírlevelünkre!

Neked ajánljuk!

Tavaszi lomtalanítás – a léleknek is jót tesz

Tavaszi lomtalanítás – a léleknek is jót tesz

Ahogy a természet megújul tavasszal, úgy bennünk is megszületik a vágy a frissességre és a tisztaságra. A tavaszi lomtalanítás nemcsak a fizikai tér rendezéséről szól, hanem a belső harmónia megteremtéséről is. Amikor rendet teszünk a környezetünkben, azzal lehetőséget adunk arra, hogy a lelkünkben is könnyebbséget érezzünk. Nézzük meg, hogyan hozhat testi és lelki megújulást a rendrakás!
Készüljünk március 15-re!

Készüljünk március 15-re!

Készüljünk együtt, ünnepeljünk együtt!
7 autóipari újítás, amit nőknek köszönhetünk

7 autóipari újítás, amit nőknek köszönhetünk

Mintegy 100 évvel ezelőtt az autóvezetés vált a női egyenjogúság egyik jelképévé, mivel az autók nyújtotta mobilitás újfajta függetlenséget is nyújtott a nők számára.
Élet a térerőn túl – Tippek a digitális detoxhoz

Élet a térerőn túl – Tippek a digitális detoxhoz

Chatelünk, görgetünk, híreket böngészünk, filmet nézünk, ügyet intézünk… Mit tegyünk, ha túlságosan beszippant az online tér? Van valami megoldás, hogy ne az algoritmus diktáljon? Nem a teljes detox a cél, hanem egy egyensúly elérése a virtuális és a valós világ között. Ehhez adunk ötleteket.
Ugrás az oldal tetejére